2 ha powierzchni placu i 3000 m2 powierzchni magazynów

Mamy wszystko*, co potrzebne na budowę

Mamy i dostarczamy. Posiadamy na stanie i sprzedajemy wszystko*, co potrzebne przy budowie. Dysponujemy towarami wszystkich wiodących producentów. Dysponujemy także flotą ponad 15 samochodów dostawczych do przewozów towarów paletowanych i sypkich, w tym oczywiście samochody z HDS, czy nawet samochód z wózkiem widłowym przystosowanym do rozładunku w nierównym terenie.

 

Aby móc z czystym sumieniem zadeklarować, że mamy wszystko*, nasi specjaliści nieustannie śledzą nowości i aktualności producentów. Najczęściej jest tak, że współpracujący z nami wykonawcy właśnie od nas dowiadują się o nowościach produktowych producentów, jeszcze zanim usłyszą o nich z innych źródeł. Nasi specjaliści biorą udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów, dzięki czemu większość nowości i rozwiązań technologicznych wprowadzanych przez producentów trafia do sprzedaży w naszym składzie szybciej niż w jakimkolwiek innym składzie w regionie.
Dzięki zrzeszeniu w obecnie największej i najbardziej liczącej się grupie budowlanej PSB (Polskie Składy Budowlane), dysponujemy możliwościami zatowarowania na warunkach i w ilościach, w jakich większość składów nie ma możliwości się zaopatrywać, przez co nie ma szans oferować towarów wiodących producentów w cenach i dostępnościach, w jakich możemy to zrobić my.
Ta przewaga sprawia, że jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych dostawców materiałów budowlanych na budowy w regionie, jak i czasem nawet poza nim.

Materiały budowlane i izolacyjne

Od bloczków fundamentowych, gruntów, folii, poprzez cegły i pustaki ceramiczne, beton komórkowy, aż po stropy (za wyłączeniem więźb dachowych), dalej poprzez wszystkie produkty niezbędne do realizacji elewacji, w tym tynki, również te mieszane na zamówienie (posiadamy mieszalniki tynków), czy elementy architektury ogrodowej, takie jak kostki brukowe klinkierowe i zwykłe.

Posiadamy realnie wszystko*, co jest potrzebne przy procesie budowy. Wymienienie całości asortymentu w tym czy innym miejscu naszej strony internetowej, podanie pełnych informacji produktowych i parametrów, przedstawienie wszystkich producentów, których towary sprzedajemy i dostarczamy, byłoby niemalże niemożliwe, a utrzymanie takich informacji w stanie aktualnym wymagałoby nieefektywnego trudu. Dlatego zdecydowaliśmy się na podanie i opisanie grup produktowych, a po aktualne informacje produktowe zapraszamy do naszego składu. Odwiedzając nas lub składając do naszych specjalistów zapytanie, uzyskacie Państwo pełne i aktualne na dany moment informacje o produkcie, dostępności i cenie.

 

Materiały wykończeniowe

Od profili i całego systemu gipsowo-kartonowego, poprzez szpachle i gładzie, po farby gotowe i mieszane na zamówienie w mieszalniku na miejscu. Ponadto naturalnie wylewki i specjalistyczna chemia posadzkowa. Tak więc mamy wszystko, co związane z wykończeniówką, prócz wykładzin, paneli, płytek ceramicznych i wszystkich innych pięknych i ładnych rzeczy związanych z wyposażeniowym aspektem wykończeń, takich jak doniczki, kwiaty, firany, itp.

Market z materiałami wykończeniowymi Bol-Ann to ponad 600 m2 powierzchni sprzedażowej i wystawienniczej z zapleczem ponad 3000 m2 powierzchni magazynowej, co plasuje nas wśród największych i najlepiej zaopatrzonych marketów z materiałami wykończeniowymi w regionie.
W markecie do dyspozycji Klientów pozostaje doświadczony zespół doradców, z którymi można przeprowadzić proces zaplanowania całości wykończeniówki, skonstruować wielowariantową wycenę, zamówić, zaplanować formę i termin dostawy.
Planowanie i zakupy z pewnością umili kawa, dostępna w przygotowanej dla kupujących specjalnej strefie Klienta, w której można usiąść na wygodnej sofie i w spokoju przeanalizować możliwości i warianty planowanych robót wykończeniowych.

 

Chemia budowlana i wykończeniowa

Od gruntów i podkładów, przez kotwy chemiczne, tynki silikonowe, farby zewnętrzne i wewnętrzne, silikony, pianki, aż po podstawowe produkty chemii gospodarczej niezbędne w końcowych etapach wykończeniowych, takich jak czyszczenie i sprzątanie.

W markecie znajdziecie Państwo pełen asortyment chemii budowlanej stosowanej na różnych etapach budowy. Posiadamy w sprzedaży niemalże wszystko*, co jest powszechnie stosowane i niezbędne w procesach budowlanych wykorzystujących chemię budowlaną. Posiadamy produkty w wielu wariantach producenckich, najczęściej znanych i docenianych przez wykonawców i Klientów firm.

Każdorazowo w przypadkach pytań lub wątpliwości do dyspozycji pozostają nasi doświadczeni sprzedawcy, służący doradztwem. Na Kupujących czeka specjalnie przygotowana strefa Klienta, w której można usiąść na wygodnej sofie, napić się dobrej kawy i przemyśleć warianty produktowe.

 

Narzędzia i elektronarzędzia

Wiertła, ale i betoniarki, zagęszczarki i inne maszyny budowlane, a także taczki, kielnie, wyciskacze do mas i pistolety do piany, narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych, narzędzia do glazury, narzędzia dekarskie, młotki, siekiery, łomy. Ponadto osprzęt do narzędzi i elektronarzędzi, narzędzia pomiarowe, zestawy kluczy, organizery, skrzynki czy torby narzędziowe.

Staramy się dbać, aby asortyment naszego marketu był jak najbardziej kompleksowy, zarówno dla wykonawców poszczególnych etapów budowy i wykończeń, jak i Klientów indywidualnych. Z pewnością dbamy, aby stany magazynowe najoczywistszych produktów były pełne z nadmiarem, jak i o obecność na półkach najnowszych rozwiązań i produktów.

Posiadamy także wypożyczalnię narzędzi dla naszych wykonawców, w której dostępne są nowe narzędzia, elektronarzędzia i maszyny budowlane renomowanych firm.

 

Artykuły bhp

Tabliczki informacyjne, kombinezony, rękawice ochronne oraz obuwie robocze. Naturalnie kamizelki, kaski, zabezpieczenia. W ofercie posiadamy wszystkie artykuły powszechnie wykorzystywane na budowach, jak i artykuły dodatkowe i nowości.

Zależy nam na możliwie jak najpełniejszym asortymencie spełniającym oczekiwania wykonawców i Klientów indywidualnych. Dlatego dział z artykułami BHP jest działem niemalże obowiązkowym, tak samo, jak artykuły te obowiązkowo są wykorzystywane i stosowane przez wykonawców.

 

* stosujemy to pojęcie w charakterze obrazowym – nie dosłownym. Posiadamy 2 HA POWIERZCHNI PLACU I 3000 M2 POWIERZCHNI MAGAZYNÓW, w których magazynujemy i na bieżąco uzupełniamy stany. Z pewnością mamy każdy niezbędny w budowie materiał, jednak nie każdego producenta, a jedynie tych producentów, z którymi współpracujemy. Zdarzają się okresy, w których dany towar jest niedostępny globalnie i nawet u producenta. Dzieje się tak w okresach wysokiego zapotrzebowania na materiały budowlane. Pomimo że w okresach niedostępności danych materiałów na rynku (a także niedostępności u producenta) te materiały posiadamy zmagazynowane w takich ilościach, że nasi Klienci mają możliwość zaopatrzyć się w nie u nas, zdarza się, że trwająca długi czas niedostępność danego wysokopopytowego towaru daje się odczuć także i w naszym składzie, stąd wolimy używane słowo „wszystko” oznaczyć dodatkową gwiazdką i doprecyzować, w jakim znaczeniu go używamy.

 

Kontakt z nami

tel.: 61 426 14 14

e-mail: bolann@bolann.com.pl

Jeżeli poszukujesz informacji o cenach lub porady naszego doradcy,
zadzwoń do biura doradców
61 426 14 14
lub
skorzystaj z poniższego formularza

Wybierz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

Wpisz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

* - Pola wymagane

Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol-Ann

Pełne dane firmy »

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Witkowska 82a

Sklep, skład i doradcy

Główny numer telefonu firmy (centralka telefoniczna)
61 426 14 14 [pełna lista kontaktów telefonicznych »]

Kontakt mailowy: bolann@bolann.com.pl

Godziny otwarcia składu

Materiały budowlane
pn. - pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 14:00

Skład opału
pn. - pt.: 7:00 – 16:00
sob.: 8:00 – 14:00

Eksperci i doradcy Klienta

Pełna lista kontaktów do poszczególnych doradców różnej specjalizacji wraz ze zdjęciami osób i kontaktami bezpośrednimi znajduje się na osobnej podstronie [link tutaj »]

Bol-Ann to ponad 25-letnie doświadczenie i tradycja

Kilka lat temu "stuknęło nam" 25 lat nie tylko zwykłego istnienia, ale przede wszystkim dynamicznego rozwoju i dostosowań do realiów dzisiejszych potrzeb w obszarze materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nieustanna modernizacja i rozwój zagwarantowały nam pozycję największego składu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie tylko w samym Gnieźnie.

Firma i historia