2 ha powierzchni placu i 3000 m2 powierzchni magazynów

Największy w regionie skład materiałów budowlanych i market z materiałami wykończeniowymi, chemią budowlaną, akcesoriami i narzędziami

Od fundamentów po dach, a nawet dalej, po kompleksową wykończeniówkę. Bloczki, cement, kleje, papy, folie fundamentowe i wszystkie elementy okołofundamentowe od stali zbrojeniowej po grunty. Dalej ściany: cegły, bloczki ścienne, pustaki ceramiczne i wszystko, co niezbędne do postawienia i wykończenia ścian, po samą elewację. Dalej dachy: stropy, dachówki, blachodachówki i pozostałe, aż po okna dachowe. Więcej: chemia budowlana i wykończeniowa, narzędzia, artykuły BHP, a nawet elementarna chemia gospodarcza niezbędna w etapach czyszczenia po pracach wykończeniowych.

Wszystko, co niezbędne w budowie, przebudowie, rozbudowie i remontach znajdziesz w składzie materiałów budowlanych Bol‑Ann lub w markecie z materiałami wykończeniowymi Bol‑Ann.

 

Zamawiasz, a my dowozimy. Posiadamy oczywiście samochody z HDS, ale zupełną nowością jest samochód dostawczy z wózkiem widłowym, jak na razie jedyny w Gnieźnie*. Dysponujemy samochodami do przewozu materiałów sypkich oraz innych, posiadającymi wywrot. Posiadamy także specjalny samochód i przyczepę do bezpiecznego przewozu styropianu, mogące w jednym transporcie zabrać do 90 paczek. Sprzedajemy stal budowlaną i dostarczamy ją specjalnym, przystosowanym do jazdy w nierównym terenie autem, przeznaczonym do przewozu wielkogabarytowego stali, do 12 m długości.

Istniejemy i rozwijamy się już ponad 25 lat

Ponad 40 pracowników, doświadczonych magazynierów, kierowców-dostawców, doradców i sprzedawców oraz pracowników biurowych. Po rozbudowie dysponujemy 3000 m2 powierzchni magazynowej i 2 ha powierzchni składowej. Dysponujemy flotą kilkunastu samochodów dostawczych do przewozu i rozładunku materiałów budowlanych paletowanych, elementowych i sypkich. W ofercie sprzedaży posiadamy towary wszystkich wiodących i popularnych producentów, a zdecydowaną większość z nich mamy zmagazynowaną w ilościach zabezpieczających zapotrzebowanie w regionie.

Wszystkie niezbędne materiały budowlane u nas zakupisz od ręki: od cegieł, pustaków i cementu począwszy, poprzez stropy, materiały izolacyjne, dachówki i inne pokrycia dachowe, suchą zabudowę i tynki, na farbach, lakierach i fugach skończywszy. Ponadto oferujemy na miejscu bogaty asortyment chemii budowlanej i wykończeniowej czy np. szeroki wachlarz kostki brukowej. Swego czasu poszerzyliśmy ofertę o ogrodzenia i dysponujemy dedykowanym do wyliczeń i wizualizacji programem, dzięki któremu w niezwykle szybki, sprawny i przejrzysty sposób możemy przygotować i zaprezentować wycenę i wizualizację ogrodzenia. Warto nadmienić, że posiadamy mieszalniki farb i tynków kilku wiodących producentów.

Naszą misją jest współtworzenie z odbiorcami partnerskich relacji, tak, aby mogli oni, zakupując u nas produkty, otrzymywać szczegółowe dane techniczne i mieć zapewnione profesjonalne doradztwo w kwestii interesujących ich zagadnień budowy oraz kompleksową obsługę w tym zakresie, wraz z szybką dostawą towarów we wskazane miejsce, np. na budowę.
Stawiamy na ciągły rozwój i modernizację, dzięki czemu realizujemy swoje cele. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów – z całą naszą wiedzą i doświadczeniem.
Przez 25 lat działalności uzyskaliśmy wiele certyfikatów, świadczących o naszej rzetelności, między innymi certyfikat Rzetelna Firma, certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Przedsiębiorstwa Fair-Play.

Historia firmy rozpoczyna się w 1991 r. Nazwa "Bol-Ann" pochodzi od imon założycieli: Bolesława i Anny. Działalność swą firma na początku opierała głównie na sprzedaży opału, a z biegiem czasu asortyment był poszerzany o coraz większą gamę materiałów budowlanych.
Właściciele, chcąc rozwijać firmę, zakupili grunt, który obecnie zajmuje powierzchnię ok. 2 ha. Postawiono na nim magazyny o łącznej powierzchni ok. 1000 m2 i salon sprzedaży (600 m2).

W 1998 r. pieczę nad zarządzaniem przejęli synowie Bolesława – Tomasz i Marcin, dzięki którym firma Bol-Ann znalazła się pośród ok. 300 hurtowni materiałów budowlanych zrzeszonych w grupie Polskie Składy Budowlane.
Jest to największa w Polsce sieć w tej branży. Korzyści z tego posunięcia to m.in. lepsze warunki zakupowe materiałów budowlanych, a co za tym idzie, zwiększenie konkurencyjności na rynku sprzedaży materiałów budowlanych.

Przez następne lata firma prężnie rozwijała się, zwiększając swój asortyment i udział w rynku. Nieustannie też modernizowała swoją bazę magazynową i salon sprzedaży, który powiększył się ponad dwukrotnie. Kolejnym krokiem stało się dołączenie do sieci hurtowni budowlanych Grupy PSB PROFI.

* informacja aktualna na dzień redagowania tekstu, tj. 15 lipca 2019

 

Kontakt z nami

tel.: 61 426 14 14

e-mail: bolann@bolann.com.pl

Jeżeli poszukujesz informacji o cenach lub porady naszego doradcy,
zadzwoń do biura doradców
61 426 14 14
lub
skorzystaj z poniższego formularza

Wybierz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

Wpisz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

* - Pola wymagane

Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol-Ann

Pełne dane firmy »

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Witkowska 82a

Sklep, skład i doradcy

Główny numer telefonu firmy (centralka telefoniczna)
61 426 14 14 [pełna lista kontaktów telefonicznych »]

Kontakt mailowy: bolann@bolann.com.pl

Godziny otwarcia składu

Materiały budowlane
pn. - pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 14:00

Skład opału
pn. - pt.: 7:00 – 16:00
sob.: 8:00 – 14:00

Eksperci i doradcy Klienta

Pełna lista kontaktów do poszczególnych doradców różnej specjalizacji wraz ze zdjęciami osób i kontaktami bezpośrednimi znajduje się na osobnej podstronie [link tutaj »]

Bol-Ann to ponad 25-letnie doświadczenie i tradycja

Kilka lat temu "stuknęło nam" 25 lat nie tylko zwykłego istnienia, ale przede wszystkim dynamicznego rozwoju i dostosowań do realiów dzisiejszych potrzeb w obszarze materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nieustanna modernizacja i rozwój zagwarantowały nam pozycję największego składu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie tylko w samym Gnieźnie.

Firma i historia