Kompetentne doradztwo, wielowariantowe kalkulacje, kosztorysy, wyceny

Materiały budowlane? – Doradzamy!

Budujesz? Remontujesz? Docieplasz? – Jeżeli poszukujesz materiałów budowlanych do realizacji swojego projektu, zgłoś się do jednego z naszych doradców. Możesz odwiedzić nas osobiście, możesz zadzwonić lub wysłać formularz zapytania, a nawet zamówić wizytę naszego doradcy z dojazdem do Ciebie. Więcej! Możesz umówić się i spotkać z jednym z naszych doradców mobilnych w dowolnej kawiarni lub restauracji.

Weź pod uwagę, że do przeprowadzenia realnej symulacji i wyceny kosztowej niezbędny będzie projekt, a w przypadku konsultacji w sprawie materiałów dachowych niezbędny będzie rzut dachu. Prosimy, prześlij go doradcy, najlepiej z wyprzedzeniem, lub ostatecznie weź ze sobą na spotkanie.

 

Wszyscy nasi doradcy, zarówno ci stacjonarni, jak i mobilni, są osobami o ponadprzeciętnej komunikatywności i kompetencji. Te cechy gwarantują, że z doradcą Bol-Ann zrozumiesz się, nawet jeżeli nie jesteś z branży budowlanej. Docenisz wówczas zrozumiały i uniwersalny sposób rozmowy, przedstawiania zagadnień i wariantów technicznych. Z kolei jeżeli jesteś wykonawcą z doświadczeniem, z pewnością docenisz kompetencje i kwalifikacje naszych doradców, będziecie mogli rozmawiać, używając skrótów językowych. Naszą niezawodną formułę komunikacji i obsługi doceniło już wielu wykonawców z Gniezna i okolic oraz bardzo wielu Klientów budujących domy. Przejeżdżając różnymi ulicami Gniezna lub jadąc na obrzeża miasta, zapewne wiele razy trafiłeś na tablicę lub baner wywieszony na często tymczasowym płocie czy na budynku, informujący, że daną budowę zaopatruje Bol-Ann. Jest to wynik zadowolenia Klientów z naszych usług zaopatrywania budowy w materiały budowlane.

Łukasz Bednarek
Michał Fischer
Michał Kiełpiński

Bol-Ann to ponad 40 pracowników

Naturalnie nie wszyscy z 40 pracowników firmy są doradcami :-) Jednak każdy z doradców ma swoją specjalizację. Są przedstawiciele handlowi, są doradcy mobilni, dojeżdżający do Klientów, są wreszcie ci stacjonarni, specjaliści od fundamentów, ścian i elewacji, a także dwóch specjalistów-doradców od dachów i pokryć dachowych. Są też sprzedawcy w markecie budowlanym Bol-Ann, którzy doskonale orientują się w chemii budowlanej, artykułach BHP, narzędziach i elektronarzędziach, osprzęcie do narzędzi i elektronarzędzi oraz pozostałym asortymencie marketu.

Każdy ze sprzedawców, doradców i ekspertów przechodzi zarówno cykliczne szkolenia bezpośrednio u producentów, jak i inne tematyczne szkolenia uzupełniające wiedzę i podnoszące kompetencje. Doradcy posiadają dedykowane programy obliczeniowo-symulacyjne, a w niektórych zagadnieniach także wizualizacyjne, dzięki którym mogą opracować i przygotować nierzadko złożone, wielowariantowe wyceny czy kosztorysy. Tak jest np. w przypadku planowania ogrodzeń. Posiadamy specjalistyczny program producenta, dzięki któremu możemy nie tylko wyliczyć i skalkulować koszty i potrzebne materiały do realizacji danego projektu opłotowania, ale i również zwizualizować w programie zarys wyglądu ogrodzenia.

Odwiedzając naszych doradców w markecie Bol-Ann, możecie być pewni nie tylko kompetentnej i komunikatywnej obsługi doradczej, ale i samej wygody i komfortu podczas konsultacji dzięki otwartej w 2018 roku w salonie specjalnej strefie Klienta. Tu, na wygodnych sofach, przy muzyce, kawie lub, jak kto woli, herbacie czy wodzie mineralnej coraz więcej Klientów przeprowadza konsultacje z naszymi doradcami, odchodząc od modelu dialogu przy biurku.

 

Kontakt z nami

tel.: 61 426 14 14

e-mail: bolann@bolann.com.pl

Jeżeli poszukujesz informacji o cenach lub porady naszego doradcy,
zadzwoń do biura doradców
61 426 14 14
lub
skorzystaj z poniższego formularza

Wybierz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

Wpisz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

* - Pola wymagane

Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol-Ann

Pełne dane firmy »

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Witkowska 82a

Sklep, skład i doradcy

Główny numer telefonu firmy (centralka telefoniczna)
61 426 14 14 [pełna lista kontaktów telefonicznych »]

Kontakt mailowy: bolann@bolann.com.pl

Godziny otwarcia składu

Materiały budowlane
pn. - pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 14:00

Skład opału
pn. - pt.: 7:00 – 16:00
sob.: 8:00 – 14:00

Eksperci i doradcy Klienta

Pełna lista kontaktów do poszczególnych doradców różnej specjalizacji wraz ze zdjęciami osób i kontaktami bezpośrednimi znajduje się na osobnej podstronie [link tutaj »]

Bol-Ann to ponad 25-letnie doświadczenie i tradycja

Kilka lat temu "stuknęło nam" 25 lat nie tylko zwykłego istnienia, ale przede wszystkim dynamicznego rozwoju i dostosowań do realiów dzisiejszych potrzeb w obszarze materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nieustanna modernizacja i rozwój zagwarantowały nam pozycję największego składu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie tylko w samym Gnieźnie.

Firma i historia