Zaopatruj się u nas

Planujesz budowę? - Mamy ofertę!

Budowy, remonty, renowacje, modernizacje, wykończenia – jeżeli mają być sprawnie i planowo realizowane, potrzebują nie tylko dobrego wykonawcy, ale i dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Terminowe dostawy oraz bezproblemowy rozładunek materiałów paletowanych i sypkich wymaga dostawcy, który zapewni te atrybuty. Mamy 15 aut dostawczych, w tym z HDS, mamy specjalny samochód do bezpiecznego transportowania styropianu, mamy samochód z przyczepą i samorozładowczym wózkiem widłowym mogącym swoje zadanie rozładunku wykonać nawet w nierównym terenie.

Ofertę zaopatrzenia w materiały budowlane kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i inwestorów realizujących większe inwestycje. Nasz skład to 2 ha powierzchni składowej i 3000 m2 powierzchni magazynowej, w tym 600 m2 marketu z materiałami wykończeniowymi, chemią budowlaną, narzędziami i elektronarzędziami czy artykułami BHP.

 

Kiedy masz już projekt swojej inwestycji, zgłoś się do naszego doradcy. Możesz przesłać mailem zapytanie i załączyć projekt, lub, jeżeli wolisz, odwiedź naszych doradców osobiście. W biurze marketu budowlanego Bol-Ann na stałe stacjonują doradcy, którzy z przyjemnością podejmą z Tobą rozmowę. Usiądziecie wspólnie w strefie Klienta, gdzie przy kawie czy herbacie wspólnie z doradcą zbadacie aktualne ceny, ustalicie warianty i opracujecie wspólnie plan dostaw w oparciu o poszczególne etapy budowy.

Materiały budowlane i terminowe dostawy

Najlepiej planować budowę z wyprzedzeniem, a materiały budowlane zakupywać zimą, kiedy są one w cenach o wiele bardziej atrakcyjnych niż w sezonie budowlanym, w którym popyt najczęściej przewyższa podaż. Proponujemy bezpłatne* zmagazynowanie zakupionych u nas zimą materiałów budowlanych. Planując swoją budowę, możesz również zaplanować etapowe dostawy w dostosowaniu do wymagań każdego z etapów. Więcej o transporcie i dostawach poczytasz [tutaj »].

Szukasz murarza? Dekarza? Firmy budowlanej?

Przyjedź do naszego marketu. Przy wejściu znajdziesz sporą tablicę wizytówek firm i majstrów, z którymi współpracujemy i którzy zaopatrują się u nas w materiały budowlane, wykończeniowe czy instalacyjne. Współpracujemy z bardzo wieloma wykonawcami z każdego zakresu budowlanego. Tak więc bez problemu znajdziesz u nas kontakty do polecanych przez nas murarzy, tynkarzy, dekarzy czy instalatorów. Możesz zwyczajnie zabrać ze sobą dostępne dla każdego i wystawione na tablicy wizytówki poszukiwanych przez Ciebie firm lub wykonawców.

Jak poznać ceny?

Najprościej – weź ze sobą swój projekt i odwiedź nas, porozmawiaj z jednym z naszych doradców osobiście. Takie spotkanie stwarza możliwość wyceny wielowariantowej i poznania cen różnych rozwiązań w zależności od producenta czy rodzaju materiałów. Oczywiście możesz również do nas zadzwonić lub wysłać maila czy skorzystać z poniższego formularza i otrzymać wycenę na swój adres e-mail. Odpowiedzi na proste zapytania o cenę pojedynczego produktu realizujemy stosunkowo szybko, odpowiadając zwrotnie na maila, jakiego nam podasz. Zapytania bardziej złożone, wyceny wielu produktów czy wyceny wielowariantowe wymagają poświęcenia większej ilości czasu i nasz doradca, chcąc przygotować rzetelny kosztorys, będzie potrzebował więcej niż chwilę, dlatego w takich sytuacjach konieczne będzie uzbrojenie się w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Jednak nie trwa to nigdy dłużej niż dwa do trzech dni roboczych. Jeżeli zwracasz się do nas z zapytaniem drogą mailową lub przy pomocy formularza, prosimy, koniecznie zawrzyj w nim swój numer kontaktowy. Doradca może mieć pytania lub wątpliwości, które z pewnością szybciej rozwieje, kontaktując się z Tobą głosowo. Poniżej znajdziesz formularz, z którego możesz skorzystać i za jego pomocą w uproszczony sposób złożyć zapytanie.

* długość okresu bezpłatnego przechowywania zakupionych u nas materiałów ustalana jest indywidualnie.

 

Kontakt z nami

tel.: 61 426 14 14

e-mail: bolann@bolann.com.pl

Jeżeli poszukujesz informacji o cenach lub porady naszego doradcy,
zadzwoń do biura doradców
61 426 14 14
lub
skorzystaj z poniższego formularza

Wybierz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

Wpisz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

* - Pola wymagane

Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol-Ann

Pełne dane firmy »

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Witkowska 82a

Sklep, skład i doradcy

Główny numer telefonu firmy (centralka telefoniczna)
61 426 14 14 [pełna lista kontaktów telefonicznych »]

Kontakt mailowy: bolann@bolann.com.pl

Godziny otwarcia składu

Materiały budowlane
pn. - pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 14:00

Skład opału
pn. - pt.: 7:00 – 16:00
sob.: 8:00 – 14:00

Eksperci i doradcy Klienta

Pełna lista kontaktów do poszczególnych doradców różnej specjalizacji wraz ze zdjęciami osób i kontaktami bezpośrednimi znajduje się na osobnej podstronie [link tutaj »]

Bol-Ann to ponad 25-letnie doświadczenie i tradycja

Kilka lat temu "stuknęło nam" 25 lat nie tylko zwykłego istnienia, ale przede wszystkim dynamicznego rozwoju i dostosowań do realiów dzisiejszych potrzeb w obszarze materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nieustanna modernizacja i rozwój zagwarantowały nam pozycję największego składu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie tylko w samym Gnieźnie.

Firma i historia