Tynki i farby gotowe oraz mieszalniki tynków i mieszalniki farb

Tynki, cement oraz farby

W procesie budowy każde prace są ważne, zarówno budowlane, jak i wykończeniowe (nad elewacją czy pomieszczeniami). Cementowanie, tynkowanie, gipsowanie czy też malowanie – posiadamy bogaty asortyment produktów przeznaczonych do takich prac. Oferujemy materiały budowlane, takie jak cement, oraz produkty z grupy chemii budowlanej znanych i rekomendowanych producentów.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wyspecjalizowanych doradców, którzy z chęcią posłużą radą w zakresie wyboru produktu i rozwiązania. W naszym markecie budowlanym przygotowaliśmy dla Państwa również specjalną strefę Klienta, gdzie można usiąść na sofie, wypić kawę i w spokoju przeanalizować możliwe warianty.

 

W naszym markecie budowlanym w Gnieźnie wielu producentów posiada własną ekspozycję najbardziej docenianych przez konsumentów produktów. Dział produktów budowlanych posiada natomiast własnego – specjalizującego się wyłącznie w danej dziedzinie – doradcę. Zachęcamy więc do odwiedzenia naszego marketu i składu budowlanego Bol-Ann i zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami, a także do rozmowy z wybranym doradcą w celu dopasowania najlepszych rozwiązań do Państwa oczekiwań.

Cement, ale też tynki i farby – gotowe i z mieszalnika

Produkty, które oferujemy, to między innymi tynki różnego typu znanych i cenionych na rynku producentów, w tym np. tynki silikonowe. Udostępniamy także możliwość przygotowania specjalnych mieszanek tynku na zamówienie, wykonanych przez naszych pracowników w posiadanych przez naszą firmę mieszalnikach.
W naszym markecie budowlanym znajdą Państwo farby różnego typu, różnych producentów, o różnym przeznaczeniu, w tym te przeznaczone do stosowania zewnętrznego, np. malowania elewacji, jak i do malowania pomieszczeń zamkniętych. Nasi doradcy z pewnością zaproponują najlepsze rozwiązania spośród gotowych produktów, dopasowane do Państwa potrzeb. Oferujemy również możliwość skorzystania z posiadanych przez nas mieszalników farb i przygotowania produktu na specjalne zamówienie.

 

Kontakt z nami

tel.: 61 426 14 14

e-mail: bolann@bolann.com.pl

Jeżeli poszukujesz informacji o cenach lub porady naszego doradcy,
zadzwoń do biura doradców
61 426 14 14
lub
skorzystaj z poniższego formularza

Wybierz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

Wpisz 5 produktów, których ceny chcesz poznać:

1.
2.
3.
4.
5.

* - Pola wymagane

Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol-Ann

Pełne dane firmy »

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Witkowska 82a

Sklep, skład i doradcy

Główny numer telefonu firmy (centralka telefoniczna)
61 426 14 14 [pełna lista kontaktów telefonicznych »]

Kontakt mailowy: bolann@bolann.com.pl

Godziny otwarcia składu

Materiały budowlane
pn. - pt.: 7:00 – 17:00
sob.: 8:00 – 14:00

Skład opału
pn. - pt.: 7:00 – 16:00
sob.: 8:00 – 14:00

Eksperci i doradcy Klienta

Pełna lista kontaktów do poszczególnych doradców różnej specjalizacji wraz ze zdjęciami osób i kontaktami bezpośrednimi znajduje się na osobnej podstronie [link tutaj »]

Bol-Ann to ponad 25-letnie doświadczenie i tradycja

Kilka lat temu "stuknęło nam" 25 lat nie tylko zwykłego istnienia, ale przede wszystkim dynamicznego rozwoju i dostosowań do realiów dzisiejszych potrzeb w obszarze materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nieustanna modernizacja i rozwój zagwarantowały nam pozycję największego składu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie tylko w samym Gnieźnie.

Firma i historia