Dachówki ceramiczne i betonowe

 

Dachówki ceramiczne są najbardziej naturalnym rozwiązaniem dla dachu. Gwarantują jakość i perfekcję dla wielu pokoleń, estetyczne i zdrowe budownictwo. Nasza firma poleca Państwu pełną gamę różnych modeli dachówek karpiówek i dachówek zakładkowych. Występują w kolorze naturalnym czerwonym, angobowane - przed wypaleniem pokrywane są barwioną masą ceramiczną oraz w szerokiej gamie glazur.Doskonale chronią Wasz dom przed  utratą ciepła, wilgocią i hałasem. Są mrozoodporne i ognioodporne. 
Największymi zaletami takiego pokrycia dachu są: doskonale odprowadzenie wody opadowej, trwałość, nieskomplikowana konserwacja.
Posiadamy również wysokiej klasy dachówki cementowe. Jest to bardzo bardzo trwałe i ekonomiczne rozwiązanie dające efektowny i solidny dach. Oferujemy różne kształty oraz bogatą gamę wariantów kolorystycznych.

Roben - dachówka ceramiczna Wienerberger Koramic - dachówka zakładkowa i tradycyjna
Braas dachówka - pewny dach nad głową Creaton
Rupp Ceramika - dach w najlepszym stylu Euronit - dachówki cementowe, płyty faliste

Blachodachówki

 

Blachy dachówkowe i trapezowe zyskały uznanie wśród pokryć dachowych dzięki swoim zaletom, do których niewątpliwie należą: wysoka estetyka, lekkość konstrukcji oraz duża trwałość materiałów. Cieszą się coraz większym zaufaniem zarówno firm budowlanych, jak i klientów indywidualnych. Stosowane mogą być na wszystkich rodzajach obiektów. Blachodachówka naszych producentów, to gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

Blachy Pruszyński - bachodachówka, blacha trapezowa Blachdom - blachy dachówkowe, blachy trapezowe
Blachprofil - blachy dachowe trapezowe i płaskie  

Dachy z włókno-cementu

 

Pragniemy polecić Państwu również pokrycia dachowe z płyt falistych włókno-cementowychfirmy Cembrit - lidera na europejskim rynku w produkcji płyt włókno-cementowych. Łączą ze sobą trwałość, wytrzymałość i estetykę. Stosowne są powszechnie jako dachy w budownictwie mieszkaniowym, w budynkach rolniczych  oraz w obiektach przemysłowych. Płyty włokno-cementowe są łatwe w montażu, lekkie, nie wymagają konserwacji a jednocześnie są bardzo trwałe, ekologiczne oraz odporne na warunki atmosferyczne.

Cembrit - pokrycia dachowe z włókno-cementu  

Papowe pokrycia dachowe

 

Papę można stosować na dachach płaskich jak i spadzistych jako uniwersalne pokrycie dachu lub jako warstwę podkładową pod gonty papowe czy inne pokrycia. Polecamy Państwu szeroki wybór pap dachowych termozgrzewalnych oraz samoprzylepnych, zarówno nawierzchniowych jak i podkładowych o różnorodnych parametrach.

Icopal - ekspert w produkcji pokryć papowych i gontów Lemar - papy podkladowe i nawierzchniowe
Villas - papy asfaltowe zgrzewalne i modyfikowane  

Akcesoria dachowe

 

Zakupią Państwo u nas wszelkiego rodzaju akcesoria odpowiednie do montażu każdego rodzaju dachu. Oferujemy kalenice, gąsiory do pokryć dachówkowych, spinki do dachówek, klamry, kosze, a także folie i membrany dachowe oraz łaty i kontrłaty drewniane.

ivt - akcesoria dachowe Idealny Dach
Klober mdm - akcesoria dachowe

Cennik

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza cenowego, który w prosty sposób pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą cenową wybranych materiałów oraz transportu.

 

Projekt i wykonanie: Strony internetowe Gniezno